Image

Logo a vizuální styl

Tvorba loga a jeho vizuálního stylu od vizitek až po webové stránky. Vše probíhá snadno online přes e-mail a telefon. +
Image

Grafický design

Zaměřujeme se především na korporátní identitu a webdesign. Rádi Vám připravíme grafické návrhy nebo náhledy. +
Image

Webové stránky

Podle Vašich představ připravíme a zrealizujeme webové stránky. Od webové prezentace po složitější a obsáhlejší weby. +
Image

Animace

Tvoříme statické nebo animované reklamní bannery i videa s ilusrovanou grafikou. +
Image

Game design

Vytváříme kompletní herní aplikace a prototypy ve stylovém grafickém kabátu. +
Image

Ostatní

Vymyslete si zadání a my vám dodáme ilustrace na míru nebo originální vektorovou grafiku. +

Netradiční digitální design

Navrhneme Vám a zpracujeme moderní logo. Zhotovíme
i související logomanuál, se všemi nutnými definicemi
v potřebných grafických formátech.

Image
Image
Image
Image
Image
Nejčastější otázky a odpovědi

Jak probíhá komunikace a spolupráce?

Pokud si chcete objednat pouze grafické práce stačí upřesnit do formuláře nebo se podívejte na eshop digiboom.cz, kde jsou webové stránky už shotové,ale dají se podle vašich představ upravit. Nemusíte nikam chodit a složitě rěšit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Po odeslání žádosti budete kontaktováni e-mailem a potvrzení telefonicky. Další kroky Vám budeme poskytovat pomocí e-mailu a telefonu. Komunikace probíhá pomocí e-mailu a telefonu. Je samozřejmě i možnožnost osobního setkání. Nabízíme zpracování webových firemních nebo prezentačních stránek, grafické práce a projekty na míru. Weby jsou plně prizpůsobitelné na mobilech a tabletech.
Corporate identity je jednotný grafickýstyl, podle kterého vás může zákazník na první pohled identifikovat. Jedná se tedy o vizuální tvář. Firemní identita je důležitá jak pro nově vznikající společnosti, tak pro společnosti, které na trhu již působí a mají zájem o úpravu nebo kompletní změnu firemní identity. Firemní identita využívá grafického designu k docílení jednotného vzhledu pro firemní tiskoviny, tiskové propagační materiály i pro online propagaci prostřednictvím webové prezentace. Po odsouhlasení návrhu firemní identity vám připravíme podrobný designový manuál, pomocí kterého můžete svou firemní identitu udržovat ve stejné kvalitě. Nesmíme zapomenout na webové stránky, které jsou v rámci corporate identity jedním z nejsilnějších faktorů pro získávání informací o firmě.
První platba je po podpisu smlouvy ve výši 50% z celkové ceny projektu a doplatek 50% po ukončení a předání projektu. Pokud se vyjímečně dohodnou jiné platební podmínky, tak se budeme řídit touto dohodou.
Záleží na složitosti projektu, po Vašem zadání se dozvíte konkrétnější termín. Snažíme se co nejrychleji vše vyřešit, obvyklá lhůta je do 2 měsíců.
VAŠE LOGO

Musí být jedinečné, zapamatovatelné, jednoduché, vyjadřovat činnost firmy nebo jednotlivce, dobře použitelné na různých materiálech.

Logotyp je grafická značka, která reprezentuje buď firmu či celou korporaci firem nebo jen jednotlivý produkt. Corporate identity je jeho jednotný grafický styl.